RATAI / CARS (2006) - Online lietuviškai ONLINE LIETUVISKAI ( LT)

Kategorija: Animaciniai filmai
Kalba: LIETUVIŲ
7.0

Aktoriai: Owen Wilson / Paul Newman / Bonnie Hunt / Larry The Cable Guy / Cheech Marin / Tony Shalhoub / Guido Quaroni / Jenifer Lewis / Paul Dooley / Michael Wallis.

Aprašymas
Tai naujas garsios animacijos studijos „Pixar", sukūrusios jau legenda tapusius filmus „Žaislų istorija", „Žuviukas Nemo", „Nerealieji", darbas. Nuotykių, fantazijos, emocijų ir juoko kupinas filmas pasakoja apie... žavias, savo charakterį turinčias mašinytes, kurios susigrumia kelyje Route 66. Lenktyninis automobilis Makvinas netikėtai pasuka į mieguistą aplinkkelį ir patenka į mažą miestelį... Trokšdamas laimėti čempionatą, Makvinas susipažįsta su neįprastais miestelio veikėjais: ryškiu 2002-ųjų „Porsche", mistine praeitimi dvelkiančiu 1951-ųjų „Hudson Horner" ir surūdijusi, bet patikimu vilkiku Materiu. Jie padeda Makvinui suprasti, kad gyvenime yra geresnių dalykų nei trofėjai, šlovė ir rėmimas, o svarbiausia – tai ne finišo linija, o pati kelionė!
Mulas 90210 pabegimo karaliai Knight and Day stigmata the vampire diaries Amerikietiškas Pyrag How to Lose a Guy in Supernatural kobra Four Rooms the big bang theory ikandimas Septynių pėdų gylis fast girl madagaskaras think like a man csi majamis ratai nevykeliai po prieda sparnai fight club nusivylusios simpsonai Vienos nakties nuoty Kaimietiški Vitnės n lego liežuvautoja naujoke lego eclipse skubi transformers pagirios tailande piteris penas ratai 2 transformeriai 3D MALDOS UŽ BOBį kill hitler madagaskaras gossip seni the help baltoji grafiene twilight MONSTRŲ UNIVERSITETA valymas ARROW skambutis